Dostawa i Płatności

Forma płatności

Za zamówione produkty można zapłacić przelewem na konto bankowe, dla stałych klientów udostępniamy odroczony termin płatności.

Czas wysyłki

Informacja o czasie wysyłki podana jest zawsze w podsumowaniu zamówienia. W przypadku realizacji zamówień mailowych informujemy o czasie wysyłki drogą mailową.

Czas dostawy

W przypadku 95% wysyłek, czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy. W pozostałych przypadkach dostawa trwa 2 dni robocze.

Sposób dostawy

Towar dostarczamy firmami transportowymi zajmującymi się transportem palet (np. PeKaEs, Raben, Schenker lub Poczta Polska). Dostawa realizowana jest samochodem ciężarowym z windą (powyżej 3,5 tony) na zasadzie burta-burta, tzn. kierowca wózkiem paletowym zdejmuje paletę wody z samochodu. Zdjęcie przykładowego pojazdu poniżej. Proszę mieć na uwadze, że:

- wózkiem paletowym nie wjedzie np. na krawężnik, schody itd. Nie świadczymy usługi dostawy polegającej na rozpakowaniu palety i wnoszeniu opakowań wody np. do pokoi budynku.

- w miejscu dostawy droga musi być na tyle szeroka by samochód ciężarowy (przykładowe zdjęcie poniżej) dał radę zrealizować dostawę.


Koszt dostawy na terenie Polski

Koszt dostawy na terenie całej Polski wynosi 0 zł.

W przypadku kiedy klient poda błędny adres dostawy i konieczne będzie przeadresowanie przesyłki dodatkowy koszt wynosi 160 zł netto/1 paleta.

W przypadku niemożliwości dostawy przesyłki pod wskazany adres pojazdem powyżej 3,5t (na zasadach jak wyżej za 0 zł) z powodu ograniczeń drogowych dodatkowy koszt przeadresowania wynosi 160 zł netto/1 paleta.

W przypadku niemożliwości dostawy przesyłki pod wskazany adres ponieważ nie da rady wjechać/wyjechać samochodem ciężarowym w wąską uliczkę (przykad zdjęcia poniżej) dodatkowy koszt przeadresowania wynosi 160 zł netto/1 paleta.

Przykład samochodu dostarczającego palety.

Przykład dróg do których nie realizujemy dostaw pomimo braku zakazów drogowych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl