Dostawa i Płatności

 

Forma płatności

Za zamówione produkty można zapłacić przelewem na konto bankowe, dla stałych klientów udostępniamy odroczony termin płatności.

Sposób dostawy

Towar dostarczamy firmami transportowymi zajmującymi się transportem palet (np. PeKaEs, Raben, Schenker lub Poczta Polska). Dostawa realizowana jest samochodem ciężarowym z windą (powyżej 3,5 tony) na zasadzie burta-burta, tzn. kierowca wózkiem paletowym zdejmuje paletę wody z samochodu. Proszę mieć na uwadze, że wózkiem paletowym nie wjedzie np. na krawężnik, schody itd. Nie świadczymy usługi dostawy polegającej na rozpakowaniu palety i wnoszeniu opakowań wody np. do pokoi budynku.


Koszt dostawy na terenie Polski

Koszt dostawy na terenie całej Polski wynosi 0 zł.

W przypadku kiedy klient poda błędny adres dostawy i konieczne będzie przeadresowanie przesyłki dodatkowy koszt wynosi 160 zł netto/1 paleta.

W przypadku niemożliwości dostawy przesyłki pod wskazany adres pojazdem powyżej 3,5t (na zasadach jak wyżej za 0 zł) z powodu ograniczeń drogowych dodatkowy koszt wynosi 160 zł netto/1 paleta.


Czas wysyłki

Informacja o czasie wysyłki podana jest zawsze w podsumowaniu zamówienia. W przypadku realizacji zamówień mailowych informujemy o czasie wysyłki drogą mailową.


Czas dostawy

W przypadku 95% wysyłek, czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy. W pozostałych przypadkach dostawa trwa 2 dni robocze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl